Bingoaikataulu

Unibetin Bingossa on tarjolla niin paljon pelejä, että alkuun pääseminen voi ensin tuntua haastavalta. Siksi olemme laatineet tämän bingopelien aikataulun, jotta tiedät, milloin pelit alkavat ja voit varmistaa, että ehdit aina hyödyntää parhaat tarjouksemme.

Aikataulusta näet, missä ja milloin suosikkipelisi alkavat. Vaihtoehtoja on runsaasti kaikille, jotka haluavat pelata aamulla, iltapäivällä tai vielä myöhään illallakin. Saat myös kattavan yleiskatsauksen kaikkiin bingopelien erikoistarjouksiin.

AikaPeliLipun hintaPalkintopottiPäävoittoHuone
07:00 – 10:00Roll on x20.10 €50 €100 €All Stars (75 Ball)
07:00 – 11:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x21 € – 2 €100 €200 € - 300 €The Arena (75 ball Variant)
07:00 – 11:00Liput puoleen hintaan0.05 €20 €50 €The Podium (90 Ball)
07:00 – 11:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x20.18 €20 €30 €Fairway (90 Ball Strip)
08:00 – 11:00500 € Escalator-päävoitto0.50 €50 €500 € yhteisjackpotThe Pitch (75 ball Variant)
10:00 – 13:00Voitonmaksut vaihtuvat joka kierroksella.0,10 €50 €100 €All Stars (75 Ball)
11:00 – 13:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,50 €50 € The Pitch (75 ball Variant)
11:00 – 14:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x20,10 €40 €75 €The Podium (90 Ball)
11:00 – 14:0050 € yhteisjackpot0,18 €20 €50 € yhteisjackpotFairway (90 Ball Strip)
13:00 – 16:00200 € yhteisjackpot0,10 €50 €200 € yhteisjackpotAll Stars (75 Ball)
14:00 – 16:00The One – vain yksi lippu pelaajaa kohden5 €100 € The Arena (75 ball Variant)
14:00 – 24:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x10,05 €25 € Grand prix (90 Ball Speed)
16:00 – 18:00400 € yhteisjackpot1 €150 €400 €The Arena (75 ball Variant)
16:00 – 19:001 ja 2 jäljellä0,50 €50 €150 €The Pitch (75 ball Variant)
18:00 – 19:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle0,15 €100 €100 €All Stars (75 Ball)
19:00 – 21:00Escalator-päävoitto0,20 €150 €Jopa 750 €All Stars (75 Ball)
19:00 – 01:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x10,18 €40 €50 € yhteisjackpotFairway (90 Ball Strip)
20:00 – 23:00Going For Gold – suuri päävoitto0,50 €100 €500 €The Pitch (75 ball Variant)
20:00 – 23:00Roll On x41 €350 € The Arena (75 ball Variant)
21:00 – 23:00Escalator-päävoitto0,15 €100 €Jopa 500 €The Podium (90 Ball)
22:00Pokaali – suurin 90 Ball -palkintopotti0,25 €250 €TuplaprogressiivinenThe Podium (90 Ball)
23:00 – 01:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x20,50 € - 3 €250 €300 €The Arena (75 ball Variant)
01:00 – 02:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 2 jäljellä0,05 €25 € Grand prix (90 Ball Speed)
02:00 – 07:00Enintään 20 lippua0,50 €25 € The Pitch (75 ball Variant)
03:00 – 06:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,10 €10 €25 €The Podium (90 Ball)

 

AikaPeliLipun hintaPalkintopottiPäävoittoHuone
07:00 – 10:00Roll on x20,10 €50 €100 €All Stars (75 Ball)
07:00 – 11:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x21 € - 2 €100 €200 € - 300 €The Arena (75 ball Variant)
07:00 – 11:00Liput puoleen hintaan0,05 €20 €50 €The Podium (90 Ball)
07:00 – 11:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x20,18 €20 €30 €Fairway (90 Ball Strip)
08:00 – 11:00500 € Escalator-päävoitto0,50 €50 €500 €The Pitch (75 ball Variant)
10:00 – 13:00200 € yhteisjackpot0,10 €50 €200 € yhteisjackpotAll Stars (75 Ball)
11:00 – 13:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,50 €50 € The Pitch (75 ball Variant)
11:00 – 14:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x20,10 €40 €75 €The Podium (90 Ball)
13:00 – 16:00Voitonmaksut vaihtuvat joka kierroksella0,10 €50 €100 €All Stars (75 Ball)
14:00 – 16:00The One – vain yksi lippu pelaajaa kohden5 €100 € The Arena (75 ball Variant)
14:00 – 24:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x10,05 €25 € Grand prix (90 Ball Speed)
16:00 – 18:00400 € yhteisjackpot1 €150 €400 €The Arena (75 ball Variant)
16:00 – 19:001 ja 2 jäljellä0,50 €50 €150 €The Pitch (75 ball Variant)
18:00 – 19:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle0,15 €100 €100 €All Stars (75 Ball)
19:00 – 00:00Showtime-finaali – suurin päivittäinen palkintopotti2 €500 €500 €The Arena (75 ball Variant)
19:00 – 01:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x10,18 €40 €50 €Fairway (90 Ball Strip)
20:00 – 23:00Escalator-päävoitto1 €350 €Jopa 1 000 €The Arena (75 ball Variant)
20:00 – 23:00Tuplaprogressiivinen0,51 €100 €TuplaprogressiivinenThe Pitch (75 ball Variant)
21:00 – 23:00Roll On x30,20 €200 €200 €All Stars (75 Ball)
22:00Pokaali – suurin 90 Ball -palkintopotti0,25 €250 €TuplaprogressiivinenThe Podium (90 Ball)
02:00 – 07:00Enintään 20 lippua0,50 €25 € The Pitch (75 ball Variant)

 

AikaPeliLipun hintaPalkintopottiPäävoittoHuone
07:00 – 10:00Roll on x20,10 €50 €100 €All Stars (75 Ball)
07:00 – 11:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x21 € - 2 €100 €200 € - 300 €The Arena (75 ball Variant)
07:00 – 11:00Liput puoleen hintaan0,05 €20 €50 €The Podium (90 Ball)
07:00 – 11:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x20,18 €20 €30 €Fairway (90 Ball Strip)
08:00 – 11:00500 € Escalator-päävoitto0,50 €50 €500 € yhteisjackpotThe Pitch (75 ball Variant)
10:00 – 13:00Voitonmaksut vaihtuvat joka kierroksella.0,10 €50 €100 €All Stars (75 Ball)
11:00 – 13:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,50 €50 € The Pitch (75 ball Variant)
11:00 – 14:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x20,10 €40 €75 €The Podium (90 Ball)
11:00 – 14:0050 € yhteisjackpot0,18 €20 €50 € yhteisjackpotFairway (90 Ball Strip)
13:00 – 16:00200 € yhteisjackpot0,10 €50 €200 € yhteisjackpotAll Stars (75 Ball)
14:00 – 16:00The One – vain yksi lippu pelaajaa kohden5 €100 € The Arena (75 ball Variant)
14:00 – 24:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x10,05 €25 € Grand prix (90 Ball Speed)
16:00 – 18:00400 € yhteisjackpot1 €150 €400 €The Arena (75 ball Variant)
16:00 – 19:001 ja 2 jäljellä0,50 €50 €150 €The Pitch (75 ball Variant)
18:00 – 19:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle0,15 €100 €100 €All Stars (75 Ball)
19:00 – 00:00Showtime-finaali – suurin päivittäinen palkintopotti2 €500 €500 €The Arena (75 ball Variant)
19:00 – 21:00Escalator-päävoitto0,20 €150 €Jopa 750 €All Stars (75 Ball)
19:00 – 01:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x10,18 €40 €50 € yhteisjackpotFairway (90 Ball Strip)
20:00 – 23:00Roll On x41 €350 € The Arena (75 ball Variant)
21:00 – 23:00Escalator-päävoitto0,15 €100 €Jopa 500 €The Podium (90 Ball)
22:00Pokaali – suurin 90 Ball -palkintopotti0,25 €250 €TuplaprogressiivinenThe Podium (90 Ball)
02:00 – 07:00Enintään 20 lippua0,50 €25 € The Pitch (75 ball Variant)
03:00 – 07:00 1 €40 €JP58 100 €The Arena (75 ball Variant)
03:00 – 06:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,10 €10 €JP56 25 €The Podium (90 Ball)
03:00 – 07:00 0,50 €20 €JP56 50 €All Stars (75 Ball)

 

AikaPeliLipun hintaPalkintopottiPäävoittoHuone
07:00 – 10:00Roll on x20,10 €50 €100 €All Stars (75 Ball)
07:00 – 11:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x21 € - 2 €100 €200 € - 300 €The Arena (75 ball Variant)
07:00 – 11:00Liput puoleen hintaan0,05 €20 €50 €The Podium (90 Ball)
07:00 – 11:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x20,18 €20 €30 €Fairway (90 Ball Strip)
08:00 – 11:00500 € Escalator-päävoitto0,50 €50 €500 € yhteisjackpotThe Pitch (75 ball Variant)
10:00 – 13:00200 € yhteisjackpot0,10 €50 €200 € yhteisjackpotAll Stars (75 Ball)
11:00 – 13:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,50 €50 € The Pitch (75 ball Variant)
11:00 – 14:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x20,10 €40 €75 €The Podium (90 Ball)
13:00 – 16:00Voitonmaksut vaihtuvat joka kierroksella.0,10 €50 €100 €All Stars (75 Ball)
14:00 – 16:00The One – vain yksi lippu pelaajaa kohden5 €100 € The Arena (75 ball Variant)
14:00 – 24:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x10,05 €25 € Grand prix (90 Ball Speed)
16:00 – 18:00400 € yhteisjackpot1 €150 €400 €The Arena (75 ball Variant)
16:00 – 19:001 ja 2 jäljellä0,50 €50 €150 €The Pitch (75 ball Variant)
18:00 – 19:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle0,15 €100 €100 €All Stars (75 Ball)
19:00 – 00:00Showtime-finaali – suurin päivittäinen palkintopotti2 €500 €500 €The Arena (75 ball Variant)
19:00 – 01:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x10,18 €40 €50 € yhteisjackpotFairway (90 Ball Strip)
20:00 – 23:00Escalator-päävoitto1 €350 €Jopa 1 000 €The Arena (75 ball Variant)
20:00 – 23:00Tuplaprogressiivinen0,51 €100 €TuplaprogressiivinenThe Pitch (75 ball Variant)
21:00 – 23:00Roll On x30,20 €200 €200 €All Stars (75 Ball)
22:00Pokaali – suurin 90 Ball -palkintopotti0,25 €250 €TuplaprogressiivinenThe Podium (90 Ball)
02:00 – 07:00Enintään 20 lippua0,50 €25 € The Pitch (75 ball Variant)
03:00 – 06:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,10 €10 €JP56 25 €The Podium (90 Ball)

 

AikaPeliLipun hintaPalkintopottiPäävoittoHuone
07:00 – 10:00Roll on x20,10 €50 €100 €All Stars (75 Ball)
07:00 – 11:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x21 € - 2 €100 €200 € - 300 €The Arena (75 ball Variant)
07:00 – 11:00Liput puoleen hintaan0,05 €20 €50 €The Podium (90 Ball)
07:00 – 11:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x20,18 €20 €30 €Fairway (90 Ball Strip)
08:00 – 11:00500 € Escalator-päävoitto0,50 €50 €500 € yhteisjackpotThe Pitch (75 ball Variant)
10:00 – 13:00Voitonmaksut vaihtuvat joka kierroksella.0,10 €50 €100 €All Stars (75 Ball)
11:00 – 13:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,50 €50 € The Pitch (75 ball Variant)
11:00 – 14:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x20,10 €40 €75 €The Podium (90 Ball)
11:00 – 14:0050 € yhteisjackpot0,18 €20 €50 € yhteisjackpotFairway (90 Ball Strip)
13:00 – 16:00200 € yhteisjackpot0,10 €50 €200 € yhteisjackpotAll Stars (75 Ball)
14:00 – 16:00The One – vain yksi lippu pelaajaa kohden5 €100 € The Arena (75 ball Variant)
14:00 – 24:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x10,05 €25 € Grand prix (90 Ball Speed)
16:00 – 18:00400 € yhteisjackpot1 €150 €400 €The Arena (75 ball Variant)
16:00 – 19:001 ja 2 jäljellä0,50 €50 €150 €The Pitch (75 ball Variant)
18:00 – 19:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle0,15 €100 €100 €All Stars (75 Ball)
19:00 – 00:00Showtime-finaali – suurin päivittäinen palkintopotti2 €500 €500 €The Arena (75 ball Variant)
19:00 – 21:00Escalator-päävoitto0,20 €150 €750 €All Stars (75 Ball)
19:00 – 01:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x10,18 €40 €50 € yhteisjackpotFairway (90 Ball Strip)
20:00 – 23:00Roll On x41 €350 € The Arena (75 ball Variant)
21:00 – 23:00Escalator-päävoitto0,15 €100 €Jopa 500 €The Podium (90 Ball)
22:00Pokaali – suurin 90 Ball -palkintopotti0,25 €250 €TuplaprogressiivinenThe Podium (90 Ball)
02:00 – 07:00Enintään 20 lippua0,50 €25 € The Pitch (75 ball Variant)
03:00 – 06:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,10 €10 €JP56 25 €The Podium (90 Ball)

 

AikaPeliLipun hintaPalkintopottiPäävoittoHuone
07:00 – 10:00Roll on x20,10 €50 €100 €All Stars (75 Ball)
07:00 – 11:00Liput puoleen hintaan0,05 €20 €50 €The Podium (90 Ball)
07:00 – 11:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x20,18 €20 €30 €Fairway (90 Ball Strip)
08:00 – 11:00500 € Escalator-päävoitto0,50 €50 €500 € yhteisjackpotThe Pitch (75 ball Variant)
08:00 – 13:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on, 400 € yhteisjackpot0,50 € - 2 €100 € - 200 €250 € - 400 €The 
Arena (75 ball Variant)
10:00 – 13:00200 € yhteisjackpot0,10 €50 €200 € yhteisjackpotAll Stars (75 Ball)
11:00 – 13:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,50 €50 € The Pitch (75 ball Variant)
11:00 – 14:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x20,10 €40 €75 €The Podium (90 Ball)
13:00 – 16:00Voitonmaksut vaihtuvat joka kierroksella.0,10 €50 €100 €All Stars (75 Ball)
14:00 – 16:00The One – vain yksi lippu pelaajaa kohden5 €100 € The Arena (75 ball Variant)
14:00 – 24:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x10,05 €25 € Grand prix (90 Ball Speed)
16:00 – 18:00400 € yhteisjackpot1 €150 €400 €The Arena (75 ball Variant)
16:00 – 19:001 ja 2 jäljellä0,50 €50 €150 €The Pitch (75 ball Variant)
17:00 – 19:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle1 €150 €200 €The Arena (75 ball Variant)
18:00 – 19:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle0,15 €100 €100 €All Stars (75 Ball)
19:00 – 01:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x10,18 €40 €50 € yhteisjackpotFairway (90 Ball Strip)
19:00 – 00:00Showtime-finaali – suurin päivittäinen palkintopotti2 €500 €500 €The Arena (75 ball Variant)
20:00Superlauantai – suurin palkintopotti3 €2 000 € The Arena (75 ball Variant)
20:00 – 23:00Escalator-päävoitto1 €350 €Jopa 1 000 €The Arena (75 ball Variant)
20:00 – 23:01Tuplaprogressiivinen0,51 €100 €TuplaprogressiivinenThe Pitch (75 ball Variant)
20:00 – 00:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,10 €85 €TuplaprogressiivinenThe Podium (90 Ball)
02:00 – 07:00Enintään 20 lippua0,50 €25 € The Pitch (75 ball Variant)
03:00 – 06:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,10 €10 €JP56The Podium (90 Ball)

 

AikaPeliLipun hintaPalkintopottiPäävoittoHuone
07:00 – 10:00Roll on x20,10 €50 €100 €All Stars (75 Ball)
07:00 – 11:00Liput puoleen hintaan0,05 €20 €50 €The Podium (90 Ball)
07:00 – 11:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x20,18 €20 €30 €Fairway (90 Ball Strip)
08:00 – 11:00500 € Escalator-päävoitto0,50 €50 €500 € yhteisjackpotThe Pitch (75 ball Variant)
08:00 – 13:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on, 400 € yhteisjackpot0,50 € - 2 €100 € - 200 €250 € - 400 €The 
Arena (75 ball Variant)
10:00 – 13:00Voitonmaksut vaihtuvat joka kierroksella.0,10 €50 €100 €All Stars (75 Ball)
11:00 – 13:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,50 €50 € The Pitch (75 ball Variant)
11:00 – 14:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x20,10 €40 €75 €The Podium (90 Ball)
11:00 – 14:0050 € yhteisjackpot0,18 €20 €50 € yhteisjackpotFairway (90 Ball Strip)
13:00 – 16:00200 € yhteisjackpot0,10 €50 €200 € yhteisjackpotAll Stars (75 Ball)
14:00 – 16:00The One – vain yksi lippu pelaajaa kohden5 €100 € The Arena (75 ball Variant)
14:00 – 24:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x10,05 €25 € Grand prix (90 Ball Speed)
16:00 – 18:00400 € yhteisjackpot1 €150 €400 €The Arena (75 ball Variant)
16:00 – 19:001 ja 2 jäljellä0,50 €50 €150 €The Pitch (75 ball Variant)
17:00 – 19:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle1 €150 €200 €The Arena (75 ball Variant)
18:00 – 19:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle0,15 €100 €100 €All Stars (75 Ball)
19:00 – 01:00Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x10,18 €40 €50 € yhteisjackpotFairway (90 Ball Strip)
20:00 – 23:00Roll On x41 €350 € The Arena (75 ball Variant)
19:00 – 00:00Showtime-finaali – suurin päivittäinen palkintopotti2 €500 €500 €The Arena (75 ball Variant)
19:00 – 21:00Escalator-päävoitto0,20 €150 €Jopa 750 €All Stars (75 Ball)
20:00 – 00:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,10 €85 €TuplaprogressiivinenThe Podium (90 Ball)
21:00 – 23:00Escalator-päävoitto0,15 €100 €Jopa 500 €The Podium (90 Ball)
02:00 – 07:00Enintään 20 lippua0,50 €25 € The Pitch (75 ball Variant)
03:00 – 06:00Osta yksi, saat yhden kaupan päälle0,10 €10 €JP56 25 €The Podium (90 Ball)