Bingoaikataulu

Unibetin Bingossa on tarjolla niin paljon pelejä, että alkuun pääseminen voi ensin tuntua haastavalta. Siksi olemme laatineet tämän bingopelien aikataulun, jotta tiedät, milloin pelit alkavat ja voit varmistaa, että ehdit aina hyödyntää parhaat tarjouksemme.

Aikataulusta näet, missä ja milloin suosikkipelisi alkavat. Vaihtoehtoja on runsaasti kaikille, jotka haluavat pelata aamulla, iltapäivällä tai vielä myöhään illallakin. Saat myös kattavan yleiskatsauksen kaikkiin bingopelien erikoistarjouksiin.

Aika Peli Lipun hinta Palkintopotti Päävoitto Huone
07:00 – 10:00 Roll on x2 0.10 € 50 € 100 € All Stars (75 Ball)
07:00 – 11:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x2 1 € – 2 € 100 € 200 € - 300 € The Arena (75 ball Variant)
07:00 – 11:00 Liput puoleen hintaan 0.05 € 20 € 50 € The Podium (90 Ball)
07:00 – 11:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x2 0.18 € 20 € 30 € Fairway (90 Ball Strip)
08:00 – 11:00 500 € Escalator-päävoitto 0.50 € 50 € 500 € yhteisjackpot The Pitch (75 ball Variant)
10:00 – 13:00 Voitonmaksut vaihtuvat joka kierroksella. 0,10 € 50 € 100 € All Stars (75 Ball)
11:00 – 13:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,50 € 50 €   The Pitch (75 ball Variant)
11:00 – 14:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x2 0,10 € 40 € 75 € The Podium (90 Ball)
11:00 – 14:00 50 € yhteisjackpot 0,18 € 20 € 50 € yhteisjackpot Fairway (90 Ball Strip)
13:00 – 16:00 200 € yhteisjackpot 0,10 € 50 € 200 € yhteisjackpot All Stars (75 Ball)
14:00 – 16:00 The One – vain yksi lippu pelaajaa kohden 5 € 100 €   The Arena (75 ball Variant)
14:00 – 24:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x1 0,05 € 25 €   Grand prix (90 Ball Speed)
16:00 – 18:00 400 € yhteisjackpot 1 € 150 € 400 € The Arena (75 ball Variant)
16:00 – 19:00 1 ja 2 jäljellä 0,50 € 50 € 150 € The Pitch (75 ball Variant)
18:00 – 19:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle 0,15 € 100 € 100 € All Stars (75 Ball)
19:00 – 21:00 Escalator-päävoitto 0,20 € 150 € Jopa 750 € All Stars (75 Ball)
19:00 – 01:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x1 0,18 € 40 € 50 € yhteisjackpot Fairway (90 Ball Strip)
20:00 – 23:00 Going For Gold – suuri päävoitto 0,50 € 100 € 500 € The Pitch (75 ball Variant)
20:00 – 23:00 Roll On x4 1 € 350 €   The Arena (75 ball Variant)
21:00 – 23:00 Escalator-päävoitto 0,15 € 100 € Jopa 500 € The Podium (90 Ball)
22:00 Pokaali – suurin 90 Ball -palkintopotti 0,25 € 250 € Tuplaprogressiivinen The Podium (90 Ball)
23:00 – 01:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x2 0,50 € - 3 € 250 € 300 € The Arena (75 ball Variant)
01:00 – 02:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 2 jäljellä 0,05 € 25 €   Grand prix (90 Ball Speed)
02:00 – 07:00 Enintään 20 lippua 0,50 € 25 €   The Pitch (75 ball Variant)
03:00 – 06:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,10 € 10 € 25 € The Podium (90 Ball)

 

Aika Peli Lipun hinta Palkintopotti Päävoitto Huone
07:00 – 10:00 Roll on x2 0,10 € 50 € 100 € All Stars (75 Ball)
07:00 – 11:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x2 1 € - 2 € 100 € 200 € - 300 € The Arena (75 ball Variant)
07:00 – 11:00 Liput puoleen hintaan 0,05 € 20 € 50 € The Podium (90 Ball)
07:00 – 11:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x2 0,18 € 20 € 30 € Fairway (90 Ball Strip)
08:00 – 11:00 500 € Escalator-päävoitto 0,50 € 50 € 500 € The Pitch (75 ball Variant)
10:00 – 13:00 200 € yhteisjackpot 0,10 € 50 € 200 € yhteisjackpot All Stars (75 Ball)
11:00 – 13:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,50 € 50 €   The Pitch (75 ball Variant)
11:00 – 14:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x2 0,10 € 40 € 75 € The Podium (90 Ball)
13:00 – 16:00 Voitonmaksut vaihtuvat joka kierroksella 0,10 € 50 € 100 € All Stars (75 Ball)
14:00 – 16:00 The One – vain yksi lippu pelaajaa kohden 5 € 100 €   The Arena (75 ball Variant)
14:00 – 24:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x1 0,05 € 25 €   Grand prix (90 Ball Speed)
16:00 – 18:00 400 € yhteisjackpot 1 € 150 € 400 € The Arena (75 ball Variant)
16:00 – 19:00 1 ja 2 jäljellä 0,50 € 50 € 150 € The Pitch (75 ball Variant)
18:00 – 19:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle 0,15 € 100 € 100 € All Stars (75 Ball)
19:00 – 00:00 Showtime-finaali – suurin päivittäinen palkintopotti 2 € 500 € 500 € The Arena (75 ball Variant)
19:00 – 01:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x1 0,18 € 40 € 50 € Fairway (90 Ball Strip)
20:00 – 23:00 Escalator-päävoitto 1 € 350 € Jopa 1 000 € The Arena (75 ball Variant)
20:00 – 23:00 Tuplaprogressiivinen 0,51 € 100 € Tuplaprogressiivinen The Pitch (75 ball Variant)
21:00 – 23:00 Roll On x3 0,20 € 200 € 200 € All Stars (75 Ball)
22:00 Pokaali – suurin 90 Ball -palkintopotti 0,25 € 250 € Tuplaprogressiivinen The Podium (90 Ball)
02:00 – 07:00 Enintään 20 lippua 0,50 € 25 €   The Pitch (75 ball Variant)

 

Aika Peli Lipun hinta Palkintopotti Päävoitto Huone
07:00 – 10:00 Roll on x2 0,10 € 50 € 100 € All Stars (75 Ball)
07:00 – 11:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x2 1 € - 2 € 100 € 200 € - 300 € The Arena (75 ball Variant)
07:00 – 11:00 Liput puoleen hintaan 0,05 € 20 € 50 € The Podium (90 Ball)
07:00 – 11:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x2 0,18 € 20 € 30 € Fairway (90 Ball Strip)
08:00 – 11:00 500 € Escalator-päävoitto 0,50 € 50 € 500 € yhteisjackpot The Pitch (75 ball Variant)
10:00 – 13:00 Voitonmaksut vaihtuvat joka kierroksella. 0,10 € 50 € 100 € All Stars (75 Ball)
11:00 – 13:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,50 € 50 €   The Pitch (75 ball Variant)
11:00 – 14:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x2 0,10 € 40 € 75 € The Podium (90 Ball)
11:00 – 14:00 50 € yhteisjackpot 0,18 € 20 € 50 € yhteisjackpot Fairway (90 Ball Strip)
13:00 – 16:00 200 € yhteisjackpot 0,10 € 50 € 200 € yhteisjackpot All Stars (75 Ball)
14:00 – 16:00 The One – vain yksi lippu pelaajaa kohden 5 € 100 €   The Arena (75 ball Variant)
14:00 – 24:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x1 0,05 € 25 €   Grand prix (90 Ball Speed)
16:00 – 18:00 400 € yhteisjackpot 1 € 150 € 400 € The Arena (75 ball Variant)
16:00 – 19:00 1 ja 2 jäljellä 0,50 € 50 € 150 € The Pitch (75 ball Variant)
18:00 – 19:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle 0,15 € 100 € 100 € All Stars (75 Ball)
19:00 – 00:00 Showtime-finaali – suurin päivittäinen palkintopotti 2 € 500 € 500 € The Arena (75 ball Variant)
19:00 – 21:00 Escalator-päävoitto 0,20 € 150 € Jopa 750 € All Stars (75 Ball)
19:00 – 01:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x1 0,18 € 40 € 50 € yhteisjackpot Fairway (90 Ball Strip)
20:00 – 23:00 Roll On x4 1 € 350 €   The Arena (75 ball Variant)
21:00 – 23:00 Escalator-päävoitto 0,15 € 100 € Jopa 500 € The Podium (90 Ball)
22:00 Pokaali – suurin 90 Ball -palkintopotti 0,25 € 250 € Tuplaprogressiivinen The Podium (90 Ball)
02:00 – 07:00 Enintään 20 lippua 0,50 € 25 €   The Pitch (75 ball Variant)
03:00 – 07:00   1 € 40 € JP58 100 € The Arena (75 ball Variant)
03:00 – 06:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,10 € 10 € JP56 25 € The Podium (90 Ball)
03:00 – 07:00   0,50 € 20 € JP56 50 € All Stars (75 Ball)

 

Aika Peli Lipun hinta Palkintopotti Päävoitto Huone
07:00 – 10:00 Roll on x2 0,10 € 50 € 100 € All Stars (75 Ball)
07:00 – 11:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x2 1 € - 2 € 100 € 200 € - 300 € The Arena (75 ball Variant)
07:00 – 11:00 Liput puoleen hintaan 0,05 € 20 € 50 € The Podium (90 Ball)
07:00 – 11:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x2 0,18 € 20 € 30 € Fairway (90 Ball Strip)
08:00 – 11:00 500 € Escalator-päävoitto 0,50 € 50 € 500 € yhteisjackpot The Pitch (75 ball Variant)
10:00 – 13:00 200 € yhteisjackpot 0,10 € 50 € 200 € yhteisjackpot All Stars (75 Ball)
11:00 – 13:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,50 € 50 €   The Pitch (75 ball Variant)
11:00 – 14:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x2 0,10 € 40 € 75 € The Podium (90 Ball)
13:00 – 16:00 Voitonmaksut vaihtuvat joka kierroksella. 0,10 € 50 € 100 € All Stars (75 Ball)
14:00 – 16:00 The One – vain yksi lippu pelaajaa kohden 5 € 100 €   The Arena (75 ball Variant)
14:00 – 24:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x1 0,05 € 25 €   Grand prix (90 Ball Speed)
16:00 – 18:00 400 € yhteisjackpot 1 € 150 € 400 € The Arena (75 ball Variant)
16:00 – 19:00 1 ja 2 jäljellä 0,50 € 50 € 150 € The Pitch (75 ball Variant)
18:00 – 19:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle 0,15 € 100 € 100 € All Stars (75 Ball)
19:00 – 00:00 Showtime-finaali – suurin päivittäinen palkintopotti 2 € 500 € 500 € The Arena (75 ball Variant)
19:00 – 01:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x1 0,18 € 40 € 50 € yhteisjackpot Fairway (90 Ball Strip)
20:00 – 23:00 Escalator-päävoitto 1 € 350 € Jopa 1 000 € The Arena (75 ball Variant)
20:00 – 23:00 Tuplaprogressiivinen 0,51 € 100 € Tuplaprogressiivinen The Pitch (75 ball Variant)
21:00 – 23:00 Roll On x3 0,20 € 200 € 200 € All Stars (75 Ball)
22:00 Pokaali – suurin 90 Ball -palkintopotti 0,25 € 250 € Tuplaprogressiivinen The Podium (90 Ball)
02:00 – 07:00 Enintään 20 lippua 0,50 € 25 €   The Pitch (75 ball Variant)
03:00 – 06:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,10 € 10 € JP56 25 € The Podium (90 Ball)

 

Aika Peli Lipun hinta Palkintopotti Päävoitto Huone
07:00 – 10:00 Roll on x2 0,10 € 50 € 100 € All Stars (75 Ball)
07:00 – 11:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x2 1 € - 2 € 100 € 200 € - 300 € The Arena (75 ball Variant)
07:00 – 11:00 Liput puoleen hintaan 0,05 € 20 € 50 € The Podium (90 Ball)
07:00 – 11:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x2 0,18 € 20 € 30 € Fairway (90 Ball Strip)
08:00 – 11:00 500 € Escalator-päävoitto 0,50 € 50 € 500 € yhteisjackpot The Pitch (75 ball Variant)
10:00 – 13:00 Voitonmaksut vaihtuvat joka kierroksella. 0,10 € 50 € 100 € All Stars (75 Ball)
11:00 – 13:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,50 € 50 €   The Pitch (75 ball Variant)
11:00 – 14:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x2 0,10 € 40 € 75 € The Podium (90 Ball)
11:00 – 14:00 50 € yhteisjackpot 0,18 € 20 € 50 € yhteisjackpot Fairway (90 Ball Strip)
13:00 – 16:00 200 € yhteisjackpot 0,10 € 50 € 200 € yhteisjackpot All Stars (75 Ball)
14:00 – 16:00 The One – vain yksi lippu pelaajaa kohden 5 € 100 €   The Arena (75 ball Variant)
14:00 – 24:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x1 0,05 € 25 €   Grand prix (90 Ball Speed)
16:00 – 18:00 400 € yhteisjackpot 1 € 150 € 400 € The Arena (75 ball Variant)
16:00 – 19:00 1 ja 2 jäljellä 0,50 € 50 € 150 € The Pitch (75 ball Variant)
18:00 – 19:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle 0,15 € 100 € 100 € All Stars (75 Ball)
19:00 – 00:00 Showtime-finaali – suurin päivittäinen palkintopotti 2 € 500 € 500 € The Arena (75 ball Variant)
19:00 – 21:00 Escalator-päävoitto 0,20 € 150 € 750 € All Stars (75 Ball)
19:00 – 01:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x1 0,18 € 40 € 50 € yhteisjackpot Fairway (90 Ball Strip)
20:00 – 23:00 Roll On x4 1 € 350 €   The Arena (75 ball Variant)
21:00 – 23:00 Escalator-päävoitto 0,15 € 100 € Jopa 500 € The Podium (90 Ball)
22:00 Pokaali – suurin 90 Ball -palkintopotti 0,25 € 250 € Tuplaprogressiivinen The Podium (90 Ball)
02:00 – 07:00 Enintään 20 lippua 0,50 € 25 €   The Pitch (75 ball Variant)
03:00 – 06:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,10 € 10 € JP56 25 € The Podium (90 Ball)

 

Aika Peli Lipun hinta Palkintopotti Päävoitto Huone
07:00 – 10:00 Roll on x2 0,10 € 50 € 100 € All Stars (75 Ball)
07:00 – 11:00 Liput puoleen hintaan 0,05 € 20 € 50 € The Podium (90 Ball)
07:00 – 11:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x2 0,18 € 20 € 30 € Fairway (90 Ball Strip)
08:00 – 11:00 500 € Escalator-päävoitto 0,50 € 50 € 500 € yhteisjackpot The Pitch (75 ball Variant)
08:00 – 13:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on, 400 € yhteisjackpot 0,50 € - 2 € 100 € - 200 € 250 € - 400 € The 
Arena (75 ball Variant)
10:00 – 13:00 200 € yhteisjackpot 0,10 € 50 € 200 € yhteisjackpot All Stars (75 Ball)
11:00 – 13:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,50 € 50 €   The Pitch (75 ball Variant)
11:00 – 14:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x2 0,10 € 40 € 75 € The Podium (90 Ball)
13:00 – 16:00 Voitonmaksut vaihtuvat joka kierroksella. 0,10 € 50 € 100 € All Stars (75 Ball)
14:00 – 16:00 The One – vain yksi lippu pelaajaa kohden 5 € 100 €   The Arena (75 ball Variant)
14:00 – 24:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x1 0,05 € 25 €   Grand prix (90 Ball Speed)
16:00 – 18:00 400 € yhteisjackpot 1 € 150 € 400 € The Arena (75 ball Variant)
16:00 – 19:00 1 ja 2 jäljellä 0,50 € 50 € 150 € The Pitch (75 ball Variant)
17:00 – 19:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 1 € 150 € 200 € The Arena (75 ball Variant)
18:00 – 19:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle 0,15 € 100 € 100 € All Stars (75 Ball)
19:00 – 01:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x1 0,18 € 40 € 50 € yhteisjackpot Fairway (90 Ball Strip)
19:00 – 00:00 Showtime-finaali – suurin päivittäinen palkintopotti 2 € 500 € 500 € The Arena (75 ball Variant)
20:00 Superlauantai – suurin palkintopotti 3 € 2 000 €   The Arena (75 ball Variant)
20:00 – 23:00 Escalator-päävoitto 1 € 350 € Jopa 1 000 € The Arena (75 ball Variant)
20:00 – 23:01 Tuplaprogressiivinen 0,51 € 100 € Tuplaprogressiivinen The Pitch (75 ball Variant)
20:00 – 00:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,10 € 85 € Tuplaprogressiivinen The Podium (90 Ball)
02:00 – 07:00 Enintään 20 lippua 0,50 € 25 €   The Pitch (75 ball Variant)
03:00 – 06:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,10 € 10 € JP56 The Podium (90 Ball)

 

Aika Peli Lipun hinta Palkintopotti Päävoitto Huone
07:00 – 10:00 Roll on x2 0,10 € 50 € 100 € All Stars (75 Ball)
07:00 – 11:00 Liput puoleen hintaan 0,05 € 20 € 50 € The Podium (90 Ball)
07:00 – 11:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on x2 0,18 € 20 € 30 € Fairway (90 Ball Strip)
08:00 – 11:00 500 € Escalator-päävoitto 0,50 € 50 € 500 € yhteisjackpot The Pitch (75 ball Variant)
08:00 – 13:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll-on, 400 € yhteisjackpot 0,50 € - 2 € 100 € - 200 € 250 € - 400 € The 
Arena (75 ball Variant)
10:00 – 13:00 Voitonmaksut vaihtuvat joka kierroksella. 0,10 € 50 € 100 € All Stars (75 Ball)
11:00 – 13:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,50 € 50 €   The Pitch (75 ball Variant)
11:00 – 14:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, 1 & 2 jäljellä, Roll on x2 0,10 € 40 € 75 € The Podium (90 Ball)
11:00 – 14:00 50 € yhteisjackpot 0,18 € 20 € 50 € yhteisjackpot Fairway (90 Ball Strip)
13:00 – 16:00 200 € yhteisjackpot 0,10 € 50 € 200 € yhteisjackpot All Stars (75 Ball)
14:00 – 16:00 The One – vain yksi lippu pelaajaa kohden 5 € 100 €   The Arena (75 ball Variant)
14:00 – 24:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x1 0,05 € 25 €   Grand prix (90 Ball Speed)
16:00 – 18:00 400 € yhteisjackpot 1 € 150 € 400 € The Arena (75 ball Variant)
16:00 – 19:00 1 ja 2 jäljellä 0,50 € 50 € 150 € The Pitch (75 ball Variant)
17:00 – 19:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 1 € 150 € 200 € The Arena (75 ball Variant)
18:00 – 19:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle 0,15 € 100 € 100 € All Stars (75 Ball)
19:00 – 01:00 Osta kaksi, saat yhden kaupan päälle, Roll on x1 0,18 € 40 € 50 € yhteisjackpot Fairway (90 Ball Strip)
20:00 – 23:00 Roll On x4 1 € 350 €   The Arena (75 ball Variant)
19:00 – 00:00 Showtime-finaali – suurin päivittäinen palkintopotti 2 € 500 € 500 € The Arena (75 ball Variant)
19:00 – 21:00 Escalator-päävoitto 0,20 € 150 € Jopa 750 € All Stars (75 Ball)
20:00 – 00:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,10 € 85 € Tuplaprogressiivinen The Podium (90 Ball)
21:00 – 23:00 Escalator-päävoitto 0,15 € 100 € Jopa 500 € The Podium (90 Ball)
02:00 – 07:00 Enintään 20 lippua 0,50 € 25 €   The Pitch (75 ball Variant)
03:00 – 06:00 Osta yksi, saat yhden kaupan päälle 0,10 € 10 € JP56 25 € The Podium (90 Ball)