La Liga otteluohjelma 2019-2020

 

Jalkapallon live-streamit ja live-vedot suoraan puhelimeesi 

Unibet näyttää asiakkailleen kaikki Espanjan liigan ottelut suorina lähetyksinä ja matsit toimivat niin tietokoneella, älypuhelimella kuin tabletillakin. Löytyykö Barcelonalle ja Real Madridille haastajia tällä kaudella? Tutustu live-streamien ohessa myös Unibetin live-vetoihin, jotka antavat jalkapallon seuraamiselle vielä ylimääräistä potkua. Löydät live-vetojen kohdevalikoimasta sopivat betsit pelin jokaiseen hetkeen. 

 

La Liga otteluohjelma 2019-2020

 

Kierros 1

18.8.2019

Klo. 17.30

Alaves - Levante        

Athletic Bilbao - Barcelona    

Atletico Madrid - Getafe         

Celta Vigo - Real Madrid       

Espanyol - Sevilla      

Leganes - Osasuna   

Real Betis - Real Valladolid   

Real Mallorca - Eibar 

Valencia - Real Sociedad      

Villarreal – Granada

 

Kierros 2

25.8.2019

Klo. 17.30

Alaves - Espanyol      

Barcelona - Real Betis           

Celta Vigo - Valencia 

Getafe - Athletic Bilbao          

Granada - Sevilla       

Leganes - Atletico Madrid      

Levante - Villarreal     

Osasuna - Eibar         

Real Madrid - Real Valladolid

Real Mallorca - Real Sociedad

 

Kierros 3

1.9.2019

Klo. 17.30

Athletic Bilbao - Real Sociedad         

Atletico Madrid - Eibar           

Espanyol - Granada   

Getafe - Alaves          

Levante - Real Valladolid      

Osasuna - Barcelona 

Real Betis - Leganes 

Sevilla - Celta Vigo    

Valencia - Real Mallorca        

Villarreal - Real Madrid

 

Kierros 4

15.9.2019

Klo. 17.30

Alaves - Sevilla          

Barcelona - Valencia 

Celta Vigo - Granada 

Eibar - Espanyol        

Leganes - Villarreal    

Real Betis - Getafe    

Real Madrid - Levante           

Real Mallorca - Athletic Bilbao          

Real Sociedad - Atletico Madrid        

Real Valladolid - Osasuna

 

 

Kierros 5

22.9.2019

Klo 17.30

Athletic Bilbao - Alaves          

Atletico Madrid - Celta Vigo   

Espanyol - Real Sociedad     

Getafe - Real Mallorca           

Granada - Barcelona 

Levante - Eibar          

Osasuna - Real Betis

Sevilla - Real Madrid 

Valencia - Leganes    

Villarreal - Real Valladolid

 

Kierros 6

25.9.2019

Klo. 20.00

Barcelona - Villarreal 

Celta Vigo - Espanyol

Eibar - Sevilla

Leganes - Athletic Bilbao       

Real Betis - Levante  

Real Madrid - Osasuna          

Real Mallorca - Atletico Madrid         

Real Sociedad - Alaves         

Real Valladolid - Granada     

Valencia - Getafe

 

 

Kierros 7

29.9.2019

Klo 17.30

Alaves - Real Mallorca           

Athletic Bilbao - Valencia       

Atletico Madrid - Real Madrid

Eibar - Celta Vigo      

Espanyol - Real Valladolid    

Getafe - Barcelona     

Granada - Leganes    

Levante - Osasuna    

Sevilla - Real Sociedad         

Villarreal - Real Betis

 

Kierros 8

6.10.2019

Klo. 17.30

Barcelona - Sevilla     

Celta Vigo - Athletic Bilbao    

Leganes - Levante     

Osasuna - Villarreal   

Real Betis - Eibar       

Real Madrid - Granada          

Real Mallorca - Espanyol      

Real Sociedad - Getafe         

Real Valladolid - Atletico Madrid       

Valencia - Alaves

 

 

Kierros 9

20.10.2019

Klo. 17.30

Alaves - Celta Vigo    

Athletic Bilbao - Real Valladolid        

Atletico Madrid - Valencia      

Eibar - Barcelona       

Espanyol - Villarreal   

Getafe - Leganes       

Granada - Osasuna   

Real Mallorca - Real Madrid  

Real Sociedad - Real Betis   

Sevilla - Levante

 

Kierros 10

27.10.2019

Klo. 17.30

Atletico Madrid - Athletic Bilbao        

Barcelona - Real Madrid        

Celta Vigo - Real Sociedad   

Granada - Real Betis 

Leganes - Real Mallorca        

Levante - Espanyol    

Osasuna - Valencia   

Real Valladolid - Eibar           

Sevilla - Getafe          

Villarreal - Alaves

 

 

Kierros 11

30.10.2019

Klo. 20.00

Alaves - Atletico Madrid         

Athletic Bilbao - Espanyol      

Barcelona - Real Valladolid   

Eibar - Villarreal         

Getafe - Granada       

Real Betis - Celta Vigo          

Real Madrid - Leganes          

Real Mallorca - Osasuna       

Real Sociedad - Levante       

Valencia - Sevilla

 

Kierros 12

3.11.2019

Klo. 17.30

Celta Vigo - Getafe    

Espanyol - Valencia   

Granada - Real Sociedad      

Leganes - Eibar         

Levante - Barcelona  

Osasuna - Alaves      

Real Madrid - Real Betis       

Real Valladolid - Real Mallorca         

Sevilla - Atletico Madrid         

Villarreal - Athletic Bilbao

 

 

Kierros 13

10.11.2019

Klo. 17.30

Alaves - Real Valladolid        

Athletic Bilbao - Levante        

Atletico Madrid - Espanyol     

Barcelona - Celta Vigo          

Eibar - Real Madrid    

Getafe - Osasuna      

Real Betis - Sevilla    

Real Mallorca - Villarreal       

Real Sociedad - Leganes      

Valencia - Granada

 

Kierros 14

24.11.2019

Klo. 17.30

Eibar - Alaves

Espanyol - Getafe      

Granada - Atletico Madrid      

Leganes - Barcelona 

Levante - Real Mallorca         

Osasuna - Athletic Bilbao      

Real Betis - Valencia 

Real Madrid - Real Sociedad

Real Valladolid - Sevilla         

Villarreal - Celta Vigo

 

 

Kierros 15

1.12.2019

Klo. 17.30

Alaves - Real Madrid 

Athletic Bilbao - Granada       

Atletico Madrid - Barcelona   

Celta Vigo - Real Valladolid   

Espanyol - Osasuna  

Getafe - Levante        

Real Mallorca - Real Betis     

Real Sociedad - Eibar

Sevilla - Leganes       

Valencia - Villarreal

 

Kierros 16

8.12.2019

Klo. 17.30

Barcelona - Real Mallorca     

Eibar - Getafe

Granada - Alaves       

Leganes - Celta Vigo 

Levante - Valencia     

Osasuna - Sevilla      

Real Betis - Athletic Bilbao    

Real Madrid - Espanyol         

Real Valladolid - Real Sociedad        

Villarreal - Atletico Madrid

 

 

Kierros 17

15.12.2019

Klo. 17.30

Alaves - Leganes       

Athletic Bilbao - Eibar

Atletico Madrid - Osasuna     

Celta Vigo - Real Mallorca     

Espanyol - Real Betis

Getafe - Real Valladolid        

Granada - Levante     

Real Sociedad - Barcelona    

Sevilla - Villarreal       

Valencia - Real Madrid

 

Kierros 18

22.12.2019

Klo. 17.30

Barcelona - Alaves    

Eibar - Granada         

Leganes - Espanyol   

Levante - Celta Vigo  

Osasuna - Real Sociedad     

Real Betis - Atletico Madrid   

Real Madrid - Athletic Bilbao 

Real Mallorca - Sevilla           

Real Valladolid - Valencia     

Villarreal - Getafe

 

 

Kierros 19

5.1.2020

Klo. 17.30

Alaves - Real Betis    

Atletico Madrid - Levante       

Celta Vigo - Osasuna

Espanyol - Barcelona

Getafe - Real Madrid 

Granada - Real Mallorca       

Real Sociedad - Villarreal      

Real Valladolid - Leganes      

Sevilla - Athletic Bilbao          

Valencia - Eibar

 

Kierros 20

19.1.2020

Klo. 17.30

Athletic Bilbao - Celta Vigo    

Barcelona - Granada 

Eibar - Atletico Madrid           

Leganes - Getafe       

Levante - Alaves        

Osasuna - Real Valladolid     

Real Betis - Real Sociedad   

Real Madrid - Sevilla 

Real Mallorca - Valencia       

Villarreal - Espanyol

 

 

Kierros 21

26.1.2020

Klo. 17.30

Alaves - Villarreal       

Atletico Madrid - Leganes      

Celta Vigo - Eibar      

Espanyol - Athletic Bilbao      

Getafe - Real Betis    

Osasuna - Levante    

Real Sociedad - Real Mallorca          

Real Valladolid - Real Madrid

Sevilla - Granada       

Valencia - Barcelona

 

Kierros 22

2.2.2020

Klo. 17.30

Athletic Bilbao - Getafe          

Barcelona - Levante   

Eibar - Real Betis       

Granada - Espanyol   

Leganes - Real Sociedad      

Real Madrid - Atletico Madrid

Real Mallorca - Real Valladolid         

Sevilla - Alaves          

Valencia - Celta Vigo 

Villarreal - Osasuna

 

 

Kierros 23

9.2.2020

Klo. 17.30

Alaves - Eibar

Atletico Madrid - Granada      

Celta Vigo - Sevilla    

Espanyol - Real Mallorca       

Getafe - Valencia       

Levante - Leganes     

Osasuna - Real Madrid          

Real Betis - Barcelona           

Real Sociedad - Athletic Bilbao         

Real Valladolid - Villarreal

 

Kierros 24

16.2.2020

Klo. 17.30

Athletic Bilbao - Osasuna      

Barcelona - Getafe     

Eibar - Real Sociedad

Granada - Real Valladolid     

Leganes - Real Betis 

Real Madrid - Celta Vigo       

Real Mallorca - Alaves          

Sevilla - Espanyol      

Valencia - Atletico Madrid      

Villarreal - Levante

 

 

Kierros 25

23.2.2020

Klo. 17.30

Alaves - Athletic Bilbao          

Atletico Madrid - Villarreal     

Barcelona - Eibar       

Celta Vigo - Leganes 

Getafe - Sevilla          

Levante - Real Madrid           

Osasuna - Granada   

Real Betis - Real Mallorca     

Real Sociedad - Valencia      

Real Valladolid - Espanyol

 

Kierros 26

1.3.2020

Klo. 17.30

Athletic Bilbao - Villarreal      

Eibar - Levante          

Espanyol - Atletico Madrid     

Granada - Celta Vigo 

Leganes - Alaves       

Real Madrid - Barcelona        

Real Mallorca - Getafe           

Real Sociedad - Real Valladolid        

Sevilla - Osasuna       

Valencia - Real Betis

 

Kierros 27

8.3.2020

Klo. 17.30

Alaves - Valencia       

Atletico Madrid - Sevilla         

Barcelona - Real Sociedad    

Eibar - Real Mallorca 

Getafe - Celta Vigo    

Levante - Granada     

Osasuna - Espanyol  

Real Betis - Real Madrid        

Real Valladolid - Athletic Bilbao        

Villarreal - Leganes

 

Kierros 28

15.3.2020

Klo. 17.30

Athletic Bilbao - Atletico Madrid         

Celta Vigo - Villarreal 

Espanyol - Alaves      

Granada - Getafe       

Leganes - Real Valladolid     

Real Madrid - Eibar    

Real Mallorca - Barcelona     

Real Sociedad - Osasuna      

Sevilla - Real Betis    

Valencia - Levante

 

 

Kierros 29

22.3.2020

Klo. 17.30

Alaves - Real Sociedad         

Barcelona - Leganes  

Eibar - Athletic Bilbao

Getafe - Espanyol      

Levante - Sevilla        

Osasuna - Atletico Madrid     

Real Betis - Granada 

Real Madrid - Valencia          

Real Valladolid - Celta Vigo   

Villarreal - Real Mallorca

 

Kierros 30

5.4.2020

Klo. 17.30

Athletic Bilbao - Real Betis    

Atletico Madrid - Real Valladolid       

Celta Vigo - Alaves    

Espanyol - Levante    

Getafe - Eibar

Granada - Villarreal   

Real Mallorca - Leganes        

Real Sociedad - Real Madrid

Sevilla - Barcelona     

Valencia - Osasuna

 

Kierros 31

12.4.2020

Klo. 17.30

Alaves - Osasuna      

Barcelona - Athletic Bilbao    

Eibar - Valencia         

Leganes - Granada    

Levante - Atletico Madrid       

Real Betis - Espanyol

Real Madrid - Real Mallorca  

Real Sociedad - Celta Vigo   

Real Valladolid - Getafe         

Villarreal - Sevilla

 

Kierros 32

22.4.2020

Klo. 20.00

Athletic Bilbao - Real Mallorca          

Atletico Madrid - Alaves         

Celta Vigo - Barcelona           

Espanyol - Real Madrid         

Getafe - Real Sociedad         

Granada - Eibar         

Levante - Real Betis  

Osasuna - Leganes   

Sevilla - Real Valladolid         

Villarreal - Valencia

 

Kierros 33

26.4.2020

Klo. 17.30

Alaves - Granada       

Barcelona - Atletico Madrid   

Eibar - Osasuna         

Leganes - Sevilla       

Real Betis - Villarreal 

Real Madrid - Getafe 

Real Mallorca - Celta Vigo     

Real Sociedad - Espanyol     

Real Valladolid - Levante       

Valencia - Athletic Bilbao

 

Kierros 34

3.5.2020

Klo. 17.30

Athletic Bilbao - Real Madrid 

Atletico Madrid - Real Mallorca         

Celta Vigo - Real Betis          

Espanyol - Leganes   

Granada - Valencia    

Levante - Real Sociedad       

Osasuna - Getafe      

Real Valladolid - Alaves        

Sevilla - Eibar 

Villarreal - Barcelona

 

Kierros 35

10.5.2020

Klo. 17.30

Athletic Bilbao - Sevilla          

Barcelona - Espanyol

Celta Vigo - Atletico Madrid   

Eibar - Leganes         

Getafe - Villarreal       

Real Betis - Osasuna 

Real Madrid - Alaves 

Real Mallorca - Levante         

Real Sociedad - Granada      

Valencia - Real Valladolid

 

Kierros 36

13.5.2020

Klo 20.00

Alaves - Getafe          

Atletico Madrid - Real Betis   

Espanyol - Eibar        

Granada - Real Madrid          

Leganes - Valencia    

Levante - Athletic Bilbao        

Osasuna - Celta Vigo

Real Valladolid - Barcelona   

Sevilla - Real Mallorca           

Villarreal - Real Sociedad

 

Kierros 37

17.5.2020

Klo. 17.30

Athletic Bilbao - Leganes       

Barcelona - Osasuna 

Celta Vigo - Levante  

Eibar - Real Valladolid           

Getafe - Atletico Madrid         

Real Betis - Alaves    

Real Madrid - Villarreal          

Real Mallorca - Granada       

Real Sociedad - Sevilla         

Valencia - Espanyol

 

Kierros 38

24.5.2020

Klo. 17.30

Alaves - Barcelona     

Atletico Madrid - Real Sociedad        

Espanyol - Celta Vigo

Granada - Athletic Bilbao      

Leganes - Real Madrid          

Levante - Getafe        

Osasuna - Real Mallorca       

Real Valladolid - Real Betis   

Sevilla - Valencia       

Villarreal - Eibar

 

Lyö vetoa La Ligasta